Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko
 

Blog

Home / Realizacje  / Realizacja wydruku na płytkach ceramicznych dla Bloom Coffee & Wine

Założeniem projektu był spersonalizowany wydruk liści na płytkach ceramicznych w wykończeniu satynowo/matowym. Do zlecenia wykorzystaliśmy nasz flagowy lakier współpracujący z drukiem o właściwościach samoregeneracji drobnych rys.
Płytki zostały wydrukowane i polakierowane w naszej firmie. Wszystkie ściany zostały dokładnie opisane i dostarczone do Krakowa gdzie zostały zamontowane.

Realizacja we współpracy z projektantami DG Studio – grycajdesign.pl oraz głównym wykonawcą F.R.B. INTER-BUD sp. z o.o. sp.k.

Zapewniamy zdrowe wydruki

Nasze wydruki posiadają niezbędne dla zdrowia certyfikaty honorowane w Europie oraz globalnie. Zapewnij sobie wydruki wolne od szkodliwych substancji lotnych, pamiętaj wdychasz je ty, twoje dzieci oraz zwierzęta domowe. Wydruki idealnie nadają się do restauracji, hoteli, stacji benzynowych i miejsc publicznych. #EFI #PRO32r+ – Certyfikowana drukarnia wielkoformatowa #3M™ #MCS™