Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko

Staramy się być najlepsi
i wykonywać niesamowitą pracę.

Śmiało możemy powiedzieć że idziemy z duchem czasu i nie zwalniamy ani na chwilę.

O nas

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z kilkunastu osób, ciężko pracujemy nad każdym zleconym nam projektem. Od roku 2009 nasze podejście względem klienta nie zmieniło się, dajemy z siebie wszystko przy każdym zleceniu.

Zmieniło się za to nasze podejście do projektowania, produkcji i poźniejszej ekspozycji reklam, niejako jest to wymuszone ciągle zmieniającym się rynkiem reklamowym na całym świecie – śmiało możemy powiedzieć że idziemy z duchem czasu.

Ciągłe zmiany i pościg za „lepszymi” od nas, dają nam porządnego kopa dzięki któremu nie zwalniamy ani na chwilę.

Firma

Technologie i doświadczenie

Dzięki ciągłej inwestycji w nowoczesny park maszynowy drukujemy w rozdzielczości do 1440dpi, pozwala to na realizację zleceń dla najbardziej wymagających klientów. Stosujemy bezwonne, ekologiczne atramenty oraz materiały najwyższej jakości. Nasze wydruki spełniają wymogi ECO LABEL (zabawki dla dzieci oraz dekoracje – fototapety) wydruki nadają się doskonale na zewnątrz oraz do wnętrz budynków. Oferujemy kilka znanych techologii druku takich jak: druk eco-solventowy, druk latexowy, druk UVdruk cyfrowy i offsetowy.

Droga do twojego sukcesu w kilku prostych krokach, przeczytaj jak to robimy

01
Krok 01

Ty mówisz, my słuchamy

Na początku współpracy musimy dowiedzieć się wszystkiego o Twojej działalności oraz o celach rozwoju. Zanim będziemy mogli pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele, musimy je w pełni zrozumieć. Z doświadczenia wiemy że najlepiej jest to zrobić rozmawiając w cztery oczy przy kawie lub zielonej herbacie.

Jak zaprojektować stronę www
02
Krok 02

Identyfikujemy Twoich odbiorców

Gdy w pełni zrozumiemy, czym zajmuje się Twoja firma, będziemy mogli zidentyfikować Twoich klientów. Ta wiedza pozwoli na opracowanie najlepszego planu ataku. Obserwujemy konkurencję, badamy rynek i wykorzystujemy swoje doświadczenie oraz wiedzę, aby Twoja witryna odniosła oczekiwany SUKCES!

Jak zaprojektować stronę internetową
03
Krok 03

My mówimy...

Jako zespół szczegółowo omówimy wszystko, czego dowiedzieliśmy się o twojej działalności. Porozmawiamy o celach projektu i metodach ich osiągnięcia. Udany projekt pochodzi z naszej zdolności do pracy w zespole. Każdy na coś ciekawego wpadnie, podpowie i dzięki tej wybuchowej mieszance, dajemy wam to, czego oczekujecie.

Jak pozycjonować strony www
04
Krok 04

My rysujemy, piszemy i mówimy jeszcze troszkę...

Zaczynamy od użyteczności portalu. Określamy najłatwiejsze sposoby poruszania się po witrynie, aby Twoim klientom nawigacja nie sprawiała trudności. Wiemy, że nie ma sensu zbudować tylko pięknej strony - musi być ona także funkcjonalna, aby Twoi klienci znaleźli w jak najkrótszym czasie to czego właśnie szukają. Strona musi być ``niesamowita!``, ale przy tym przejrzysta i zrozumiała – to jest klucz do sprzedaży jakiegokolwiek towaru lub usługi w internecie.

05
Krok 05

Teraz coś całkiem fajnego!

Po wysłuchaniu i rysowaniu nadchodzi czas, aby zacząć projektować. Zbieramy wszystkie swoje notatki i szkice, rozwieszamy je w naszym studiu. Gdy ściany biura są całkowicie pokryte szkicami, notatkami, plakatami, próbkami tkanin i różnymi ciekawymi rzeczami, które zgromadziliśmy w czasie współpracy, zaczyna się intensywny czas na ``wypłynięcie ze zwojów mózgowych`` soków twórczych. Kolorystyka witryny, jej układ i koncepcja budzi Twoją stronę do życia w przestrzeni internetowej.

06
Krok 06

Czas na budowę

Teraz ostateczny projekt zostanie przeniesiony do naszych niesamowitych programów. Chłopaki potrafią w nich zbudować wszystko. Programujemy zgodnie z najnowszymi standardami internetowymi. Gdy skończymy, będziesz miał pewność że wszystko działa poprawnie.

07
Krok 07

Potrafimy zbudować naprawdę sprytne rzeczy!

Budujemy więcej niż proste witryny, tworzymy internetowe broszury pokazujące wasze możliwości i ofertę, możemy również zbudować coś niesamowitego i nie powtarzalnego czym będziecie mogli pochwalić się konkurencji lub znajomym.

08
Krok 08

Testujemy to co stworzyliśmy

Testujemy wszystkie nasze strony, aby upewnić się, że osiągnęliśmy wszystko co zamierzaliśmy. Jeśli konieczne jest wprowadzenie zmian dokonujemy ich zgodnie z naszą obietnicą. Gdy jesteście zadowoleni z wyników uruchamiamy stronę aby można było ją zobaczyć na żywo w internecie.

09
Krok 09

Oddajemy kompletny projekt lub markę

Oddajemy w Twoje ręce kompletną markę lub produkt. Na tym etapie chętnie zajmiemy się promocją.

Bielsko-Biała
Na południu Polski, w województwie śląskim, u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, nad rzeką Białą. To miasto w którym nasza Agencja Reklamy ma swoją siedzibę.

Nasi

Klienci

Chętnie pracujemy dla klientów doceniających wysiłki i wysoką jakość usług.
Pomagamy im spać spokojnie w nocy