Ania Wawak
Ania Wawak
Grafika i kreacja
Paulina Blaut
Paulina Blaut
Grafika i kreacja
Hanna Sokólska
Hanna Sokólska
Grafika i social media

Anna Filip
Anna Filip
Aplikacje samochodowe

Grzegorz Chmura
Grzegorz Chmura
Aplikacje samochodowe

Mirosław Mrzygłód
Mirosław Mrzygłód
Programowanie

Bartosz Przybyła
Bartosz Przybyła
Zarządzanie projektami
Droga do twojego sukcesu w kilku prostych krokach


Jak zaprojektować stronę www

Ty mówisz, my słuchamy

Na początku współpracy musimy dowiedzieć się wszystkiego o Twojej działalności oraz o celach rozwoju. Zanim będziemy mogli pomóc Ci osiągnąć zamierzone cele, musimy je w pełni zrozumieć. Z doświadczenia wiemy że najlepiej jest to zrobić rozmawiając w cztery oczy przy kawie lub zielonej herbacie.

Jak zaprojektować stronę internetową

Identyfikujemy Twoich odbiorców

Gdy w pełni zrozumiemy, czym zajmuje się Twoja firma, będziemy mogli zidentyfikować Twoich klientów. Ta wiedza pozwoli na opracowanie najlepszego planu ataku. Obserwujemy konkurencję, badamy rynek i wykorzystujemy swoje doświadczenie oraz wiedzę, aby Twoja witryna odniosła oczekiwany SUKCES!

My mówimy…

Jako zespół szczegółowo omówimy wszystko, czego dowiedzieliśmy się o twojej działalności. Porozmawiamy o celach projektu i metodach ich osiągnięcia. Udany projekt pochodzi z naszej zdolności do pracy w zespole. Każdy na coś ciekawego wpadnie, podpowie i dzięki tej wybuchowej mieszance, dajemy wam to, czego oczekujecie.

Jak pozycjonować strony www

My rysujemy, piszemy i mówimy jeszcze troszkę…

Zaczynamy od użyteczności portalu. Określamy najłatwiejsze sposoby poruszania się po witrynie, aby Twoim klientom nawigacja nie sprawiała trudności. Wiemy, że nie ma sensu zbudować tylko pięknej strony – musi być ona także funkcjonalna, aby Twoi klienci znaleźli w jak najkrótszym czasie to czego właśnie szukają. Strona musi być „niesamowita!”, ale przy tym przejrzysta i zrozumiała – to jest klucz do sprzedaży jakiegokolwiek towaru lub usługi w internecie.

Teraz coś całkiem fajnego!

Po wysłuchaniu i rysowaniu nadchodzi czas, aby zacząć projektować. Zbieramy wszystkie swoje notatki i szkice, rozwieszamy je w naszym studiu. Gdy ściany biura są całkowicie pokryte szkicami, notatkami, plakatami, próbkami tkanin i różnymi ciekawymi rzeczami, które zgromadziliśmy w czasie współpracy, zaczyna się intensywny czas na „wypłynięcie ze zwojów mózgowych” soków twórczych. Kolorystyka witryny, jej układ i koncepcja budzi Twoją stronę do życia w przestrzeni internetowej.

Czas na budowę

Teraz ostateczny projekt zostanie przeniesiony do naszych niesamowitych programów. Chłopaki potrafią w nich zbudować wszystko. Programujemy zgodnie z najnowszymi standardami internetowymi. Gdy skończymy, będziesz miał pewność że wszystko działa poprawnie.

Potrafimy zbudować naprawdę sprytne rzeczy!

Budujemy więcej niż proste witryny, tworzymy internetowe broszury pokazujące wasze możliwości i ofertę, możemy również zbudować coś niesamowitego i nie powtarzalnego czym będziecie mogli pochwalić się konkurencji lub znajomym.

Testujemy to co stworzyliśmy

Testujemy wszystkie nasze strony, aby upewnić się, że osiągnęliśmy wszystko co zamierzaliśmy. Jeśli konieczne jest wprowadzenie zmian dokonujemy ich zgodnie z naszą obietnicą. Gdy jesteście zadowoleni z wyników uruchamiamy stronę aby można było ją zobaczyć na żywo w internecie.