Regulamin korzystania z serwisu www.studiodar.pl

 

 

1. Serwis internetowy www.studiodar.pl ma charakter informacyjny i służy promocji produktów oraz usług oferowanych przez STUDIO DAR Cyfrowa Agencja Reklamy z siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Bystrzańskiej 114. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z zaakceptowaniem warunków poniższego regulaminu.

2. Korzystanie z serwisu jest bezpieczne i nie wiąże się ze specjalnymi zagrożeniami. Niemniej jednak zwracamy uwagę na możliwe w trakcie korzystania z Internetu przechwytywanie danych lub samoczynną instalację programów potencjalnie niebezpiecznych. W celu zminimalizowania ryzyka zalecamy korzystanie z programów antywirusowych i antyspamowych jak i firewall.

3. Informujemy, że w celu odpowiedzi na pytania i przygotowania oferty możemy przetwarzać Twoje dane osobowe podane w formularzu kontaktowym. Gwarantujemy jednak ich poufność oraz możliwość wglądu, poprawienia lub usunięcia danych w dowolnym momencie.

4. Do celów statystycznych witryna wykorzystywać może pliki cookie. Są one w pełni bezpieczne, niemniej ich instalacja może być przez Ciebie zablokowana na poziomie przeglądarki www.

5. Podany w formularzu newslettera adres e-mail zostanie zweryfikowany poprzez przesłanie na niego potwierdzenia z linkiem aktywującym. Po jego kliknięciu otrzymywać będziesz biuletyn STUDIO DAR oraz okazjonalne mailingi o charakterze reklamowym. Rezygnacja z usługi możliwa jest w dowolnym momencie i wyrażona może być poprzez kliknięcie w link do wypisu znajdujący się w stopce każdego newslettera.

6. Zezwalamy na wykorzystanie wszystkich umieszczonych w serwisie informacji pod warunkiem każdorazowego wskazania źródła ich pochodzenia. Równocześnie zaznaczamy, że elementem serwisu są logotypy co do których STUDIO DAR nie dysponuje prawami autorskimi i majątkowymi, w związku z czym nie mogą być one wykorzystywane bez zgody ich właściciela.

7. Korzystanie z serwisu wymaga stosowania się do ogólnie przyjętych norm społecznych i dobrych obyczajów. Dotyczy to w szczególności publikacji wpisów i komentarzy na blogu. Ich treść nie może być nieprawdziwa, obraźliwa ani dyskryminująca.

8. Dostępność serwisu może zostać ograniczona bez potrzeby wcześniejszego uprzedzenia. Zastrzegamy sobie również możliwość wprowadzania zmian zarówno w treści serwisu jak i w treści niniejszego regulaminu.