Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko

Kontakt

Lubisz pisać? My lubimy czytać! Napisz do nas lub odwiedź nas w naszym biurze. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje, które umożliwią łatwy kontakt z nami.

Dane teleadresowe

Znajdziesz nas tutaj

43-300 Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6

Zadzwoń do nas:

Pokaż numer: + -

Zamówienia i wyceny:

Napisz do nas:

Pokaż e-mail + -

Zamówienia i wyceny:

Sprawdź nasze social media:

Szybka wycena

Formularz kontaktowy


Załaduj pliki, które pomogą nam zrozumieć Twoje zapytanie (szkice, brief, architekturę informacji etc.).
Dozwolone formaty plików: jpg | png | pdf | ai | eps | cdr | psd maks. 20MB

Administratorem Twoich danych osobowych jest Drukarnia i Agencja Reklamowa STUDIO DAR Bartosz Przybyła siedzibą w Bielsku-Białej, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6, REGON: 241348920, NIP: 9372343020. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć upoważnieni pracownicy i współpracownicy Administratora, dostawcy usług zaopatrujących Administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne oraz podmioty dokonujące analityki danych w celu personalizacji reklam i będące w tym zakresie odrębnymi administratorami w tym Google. Administrator danych osobowych: ado (małpa) studiodar.pl

Poznaj wszystkie zalety

Partnerstwa

Korzystasz z przyśpieszonego terminu

Zyskujesz niższe ceny

Podpowiemy jak przygotować Twój projekt do druku

Posiadasz historię zamówień

Możesz wysyłać paczki no-name (bezpośrednio do Swojego klienta)

Zapewniamy ochronę Twoich klientów

Mamy moc do terminowych realizacji

Drukujemy, pakujemy i wysyłamy. Ty rób to, co potrafisz najlepiej: rozwijaj swój biznes

Posiadamy 3M™ MCS™

Zostań naszym

Partnerem

Nasze możliwości technologiczne i produkcyjne pozwalają nam jakościowo i terminowo realizować Wasze zamówienia. Jesteśmy autoryzowaną drukarnią 3M Select, to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług i najszersza gwarancja na rynku, którą otrzymują również twoi klienci korzystając z naszych produktów.

Chcesz wiedzieć

O nowych promocjach?

Wysyłamy tylko ważne informację oraz promocje niedostępne w innych kanałach.