Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko

Contact

Do you like to write? We like to read! Write to us or visit us in our office. Below you will find all the necessary information to easily contact us.

Contact details

You can find us here

43-300 Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6, Centrum Biznesu Befama

+(48) 33 443 20 60

Quotes and Orders: zamowienia@studiodar.pl

Personal Data Controller: ado@studiodar.pl

Quick quote

Contact form


Upload files that help us understand your request (sketches, brief, information architecture, etc.).
Administratorem Twoich danych osobowych jest Drukarnia i Agencja Reklamowa STUDIO DAR Bartosz Przybyła siedzibą w Bielsku-Białej, 43-300 Bielsko-Biała, ul. Powstańców Śląskich 6, REGON: 241348920, NIP: 9372343020. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dostęp do Twoich danych osobowych mogą mieć upoważnieni pracownicy i współpracownicy Administratora, dostawcy usług zaopatrujących Administratora w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne oraz podmioty dokonujące analityki danych w celu personalizacji reklam i będące w tym zakresie odrębnymi administratorami w tym Google.