Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko
 

Blog

Home / Aktualności  / Esko Kongsberg X44 w naszej drukarni

Ploter frezujący Kongsberg X zapewnia nam doskonałą jakość każdego zadania. Ploter Kongsberg X to zdecydowanie najbardziej wszechstronne urządzenie do obróbki cyfrowej o polu roboczym 2210 x 6550 mm i więcej dzięki pasowi transmisyjnemu CONVEYOR.

W naszym parku maszynowym znajdują się duże maszyny pozwalające zadrukować, a następnie wyciąć lub frezować pełne formaty płyt wielkości 305 x 205 cm, a nawet 400cm wzwyż. Pozwala nam to wykorzystać maksymalnie nośnik i nie pozostawiać odpadu za który musi płacić klient w innych drukarniach. Poniżej przykład druku na #PCV na pełnej płycie 305 x 205 cm, a następnie cięcie maszyną #KONGSBERG – rozkrój płyty w 55 sekund. Ploter posiada pas conveyor dzięki któremu możemy pociąć rolki materiału nawet do 50mb.

Frezujemy, tniemy, bigujemy – zapraszamy.