Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko
 

Certyfikaty drukarnia DAR.

Home / Certyfikaty drukarnia DAR.

Ekologiczność potwierdzona licznymi certyfikatami

Ekologiczna produkcja drogą do rentownej przyszłości
01
Ekologiczny druk UV LED

Rozwiązania przyjazne dla środowiska

Wiele firm poligraficznych, boryka się z problemem zrównoważenia swoich potrzeb biznesowych z regulacjami unijnymi i wymaganiami klientów w zakresie rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Stosuje ekologiczne rozwiązania druku, takie jak technologia LED - „utwardzania zimnym światłem” firmy EFI i Mimaki, pozwalają na redukcję wpływu naszej produkcji na środowisko.

02
Przyjazne środowisku atramenty EFI VUTEk 3M™ SuperFlex i Mimaki LUS

W pełni przyjazne środkowisku

Wytworzone atramenty są w pełni ekologiczne i nie ustępują tym stosowanym w technologii solwentowej. Uzyskane wydruki są bardzo wysokiej jakości, przy czym jeszcze bardziej odporne są na zarysowania oraz warunki atmosferyczne – w tym promieniowanie ultrafioletowe. Zadrukowane materiały wychodzące z drukarek są całkowicie suche i mogą być bez zbędnej zwłoki przekazywane do kolejnych etapów produkcji lub skierowane bezpośrednio do odbiorcy końcowego. Technologia UV LED to nie tylko wysoka jakość wydruków, ale także mnogość zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków.

03
Redukcja odpadów - maksymalne korzyści środowiskowe

Mniejsze zużycie energii

Zmniejszony pobór mocy, brak potrzeby wymiany lamp i redukcja odpadów materiałowych – w taki sposób technologia LED pomaga obniżyć koszty operacyjne i wpływa pozytywnie na środowisko. Technologia LED zmniejsza zużycie energii eliminując potrzebę stosowania lamp o dużej mocy, których zadaniem jest uzyskanie odpowiedniej przyczepności atramentu i odparowanie wody z zadrukowywanych materiałów. Technologia zmniejsza także znacząco pobór energii, gdyż nie potrzebuje wygrzewania wydruków w celu odparowania wody, jak jest to w przypadku technologii latexowej.

Wydruki z certyfikatem

Nasze certyfikaty na wydruki

Zwiększona odporność na ścieranie i rozciąganie

Wydruki idealne do wnętrz

Wydruki które oferujemy cieszą się dużym zainteresowaniem w branży aranżacji wnętrz, gdyż wydruki są ekologiczne i mogą być umieszczane w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi i zwierząt – są bezwonne i nie emitują szkodliwych związków chemicznych.
Zapewnij sobie wydruki wolne od szkodliwych substancji lotnych, pamiętaj wdychasz je ty, twoje dzieci oraz zwierzęta domowe.

Prócz właściwości EKO, wydruki z naszych maszyn są także bardzo elastyczne, po prawej krótki film prezentujący możliwości naszych tuszów.

zdjęcie-grupowe

Dbamy nie tylko o druk

Urządzenia przyjazne dla ludzi

Nasze urządzenia UV LED to także przyjemna i zdrowa praca dla operatorów maszyn, gdyż podczas drukowania, w przeciwieństwie do solwentu, nie są emitowane żadne trujące substancje i związki lotne. Dzięki temu praca z urządzeniami jest przyjemna, a nasze pomieszczenia nie wymagają kosztownych systemów wentylacji i klimatyzacji HVAC.