Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko
 

Blog

Home / Aktualności  / Pierwszy w Polsce, drugi w Europie ploter EFI Vutek PRO32r

To niewątpliwie wielki wydarzenie w naszej drukarni w Bielsku-Białej. Pierwszy taki w Polsce, drugi w Europie, ploter drukujący najlepszego producenta drukarek przemysłowych na świecie, marki EFI – model PRO32r.
Wysokonakładowy ploter marki EFI model PRO32r to zdecydowanie najbardziej wszechstronna drukarka w swojej klasie. Oferuje wysokiej jakości wydruki w nowoczesnej technologi UV LED. Drukujemy w szerokości 320cm w niespotykanej jakości i trwałości wydruków. Najlepsze wydruki do wnętrz, wydruki dwustronne z idealnym dopasowaniem, backlity do podświetleń, tkaniny do podświetleń, banery, siatki mesh, POP, display i wiele innych materiałów w tym czarne plandeki z białym nadrukiem.