Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko

Napędzamy marki

Usługi, które oferujemy pomagają w odblokowaniu potencjału firmy lub projektu.

Niezależnie od tego, czy Twoje potrzeby są duże czy małe, nasz zestaw usług projektowania, druku, montażu oraz promocji pomoże Ci osiągnąć pożądane rezultaty i otworzyć świat możliwości reklamowych.

Nasz zespół składa się z kilkunastu osób. Ciężko pracujemy nad każdym powierzonym nam projektem. Od 2009 roku nasze podejście względem klienta nie zmieniło się, dajemy z siebie wszystko przy każdym zleceniu.

Dzięki ciągłej inwestycji w nowoczesny park maszynowy i najlepsze maszyny drukarskie, frezujące oraz postprodukcyjne cały czas kontrolujemy jakość naszych produktów, znamy nasze możliwości i ograniczenia – śmiało możemy powiedzieć, że idziemy z duchem czasu.

Główne obszary naszych działań
01
Usługi

Drukarnia wielkoformatowa

Prawie wszystkie technologie druku wielkoformatowego w jednym miejscu. Drukujemy na materiałach płaskich oraz materiałach rolkowych. Oferujemy cięcie, bigowanie i frezowanie CNC. Oferujemy nowoczesne rozwiązania w druku.

04
Usługi

Reklama wizualna

Produkcja reklam wizualnych. Kasetony, szyldy i panele reklamowe, reklama przestrzenna , projekty indywidualne i nietypowe.

02
Usługi

Wystrój i dekoracja wnętrz

Aranżujemy przestrzenie wystawiennicze, wnętrza prywatne i firmowe. To między innymi wydruki na szkle (panele szklane), fototapety, dekoracje ścienne oraz folie dekoracyjne lub z dowolnymi nadrukami.

05
Usługi

Studio graficzne

Oferujemy pełną obsługę graficzną każdej realizacji. Tworzymy kompletną identyfikację wizualną firm. Projektujemy logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, banery, reklamy wizualne oraz wiele innych materiałów reklamowych i poligraficznych.

03
Usługi

Systemy identyfikacji wizualnej

Informacje wizualne w centrach handlowych, hotelach, budynkach komercyjnych oraz budynkach użyteczności publicznej.

06
Usługi

Branding flot i samochodów

Branding flot samochodowych to nasza specjalność. Nasi graficy przygotują wizualizacje i projekty, a przeszkoleni aplikatorzy wykonają profesjonalną aplikację folii wylewanych na samochodach firmowych. Jesteśmy odpowiedzialni za obsługę flot takich firm jak Delikomat, Befado, Komes. To ilości wykonanych aplikacji liczone w setkach.

Nasza drukarnia internetowa, zamówienia 24h/7

Poznaj wszystkie zalety

Partnerstwa

Korzystasz z przyśpieszonego terminu

Zyskujesz niższe ceny

Podpowiemy jak przygotować Twój projekt do druku

Posiadasz historię zamówień

Możesz wysyłać paczki no-name (bezpośrednio do Swojego klienta)

Zapewniamy ochronę Twoich klientów

Mamy moc do terminowych realizacji

Drukujemy, pakujemy i wysyłamy. Ty rób to, co potrafisz najlepiej: rozwijaj swój biznes.

Posiadamy 3M™ MCS™

Zostań naszym

Partnerem

Nasze możliwości technologiczne i produkcyjne pozwalają nam jakościowo i terminowo realizować Wasze zamówienia. Jesteśmy autoryzowaną drukarnią 3M Select, to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług i najszersza gwarancja na rynku, którą otrzymują również twoi klienci korzystając z naszych produktów.

Chcesz wiedzieć

O nowych promocjach?

Wysyłamy tylko ważne informację oraz promocje niedostępne w innych kanałach.

Portfolio

Wybrane prace – najnowsze zawsze na Facebook oraz Instagram

Sorry, no posts matched your criteria.

Zobacz także

Inne realizacje

Szukamy fajnych klientów

Na świecie nie ma czegoś takiego jak zbyt wielu klientów lub klientów, którzy wymagają produktów najwyższej jakości, odmawiają dobrych projektów i pracują bez perspektyw.
Jeśli zgadzasz się z nami, powinniśmy się spotkać.

Szukamy fajnych osób

Zawsze szukamy utalentowanych i ciekawych osób.
Jeśli potrafisz połączyć skrupulatność z przebojowością zapraszamy do naszego zespołu.

Szukamy ciekawych zleceń

Szukamy także ciekawych zleceń, które sprawią frajdę także nam. Jeśli możemy połączyć kreatywne rzeczy z napędzaniem Twojego biznesu, to dlaczego nie?

Inne nasze

Usługi

Nieograniczone możliwości kolorystyczne i zdjęciowe

Panele szklane z nadrukiem

Wykonujemy grafiki na szkle na dowolny wymiar, przeznaczone do dekoracji i wykończenia wnętrz.
Zapewniamy pomiar, druk i montaż. Drukujemy na nowoczesnych drukarkach aż w 1400 dpi co przekłada się na najwyższą jakość wydruków na szkle i materiałach płaskich.

Miliony wzorów, grafik i zdjęć do wyboru za pośrednictwem profesjonalnego banku fotografii www.fotolia.pl . Wybierz swój wzór lub zdjęcie, a profesjonalną wizualizację otrzymasz od nas zupełnie za darmo!

Nasze wydruki posiadają niezbędne dla zdrowia certyfikaty honorowane w Europie oraz globalnie.
Zapewnij sobie wydruki wolne od szkodliwych substancji lotnych, pamiętaj wdychasz je ty, twoje dzieci oraz zwierzęta domowe.

panele szklane z nadrukiem

Architektura

Wystrój wnętrz firmowych

Od foli szronionych naklejanych na szyby po fototapety ścienne z nadrukiem lasu oraz wszystkim pomiędzy. Pracujemy razem z architektami i projektantami wnętrz, doradzamy i zalecamy, które materiały lub procesy drukowania można zastosować do ścian, okien, sufitów, podłóg i drzwi. Będziesz zdziwiony na czym możemy drukować! Unikalne i specjalistyczne grafiki do wnętrz.

Projektujemy i wdrażamy

Responsywne strony internetowe

Bystrość oraz dbałość o szczegóły. Pixele idealne umiejscowione na swoich miejscach. Bogate schematy kolorów, które wzywają do działania. Są to elementy, do których dążymy w każdym projekcie. Lecz dobry projekt to coś więcej niż tylko walory estetyczne. Układ strony oraz elementów ma skutecznie realizować cele firmy lub coś sprzedawać! Czy nowa strona internetowa ma wyglądać profesjonalne i robić wrażenie w podświadomości klientów? Są to rzeczy, które poruszamy na początku każdego projektu.

responsywne strony internetowe
pozycjonowanie stron internetowych

Marketing w wyszukiwarkach

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie oraz optymalizacja stron może wydawać się pojęciem niejasnym i mglistym, ale są to naprawdę wysoko rozwinięte techniki i procesy, które bezpośrednio wpływają na ruch i odwiedzających witryne. Podchodzimy praktycznie do poprawy Twojej witryny w rankingach wyszukiwarek. Najlepsze wyniki pochodzą z wieloaspektowych strategii marketingowych, które wykorzystują social media marketing oraz pozycjonowanie lokalne, które pomoże zaangażować jak najwięcej klientów.

Studio graficzne

Projektowanie logo oraz identyfikacja wizualna firm

Możemy zaprojektować dla Ciebie logo oraz inne elementy identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Między innymi key visual, księga znaku, wizytówki, ulotki, papier firmowy, bannery i grafiki. Więcej przeczytasz tutaj.

projektowanie logo

Dzieje się

Aktualności firmowe

Oferujemy wydruki z certyfikatami

Jesteśmy EKO

Zapewnij sobie wydruki wolne od szkodliwych substancji lotnych. Wykonasz je u nas.

Nasi

Klienci

Chętnie pracujemy dla klientów doceniających wysiłki i wysoką jakość usług.
Pomagamy im spać spokojnie w nocy

Pomóż Swojej marce się rozwinąć

Napisz do nas zamowienia@studiodar.pl lub zadzwoń +(48) 33 443 20 60