Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko
 

Stron internetowe

Projektujemy responsywne strony
Home / Oferta / Stron internetowe

Projektujemy strony oparte o systemy:

  • Drupal
  • ExpressionEngine
  • eCommerce
  • opencart
  • PHP / MySQL
  • Joomla
  • WordPress
  • Magento

Projektowanie stron www

Responsive web design

Nowoczesne strony internetowe

Projektujemy wszystkie strony internetowe. Nie ważne czy ma to być strona internetowa dla firmy lub osoby prywatnej. Nasza dbałość o szczegóły i pasja do estetyki pomaga w internecie wszystkim naszym klientom z którymi współpracujemy. Dostarczamy udane projekty stron www dla naszych klientów, a przede wszystkim strony internetowe, które klienci uwielbiają używać, dzięki systemom CMS – Content Management Systems. Systemy CMS to prosty sposób na aktualizację Twojej strony. Reklama w internecie ostatnimi czasy stanowi kluczową rolę, większość firm ma już swoją wizytówkę w internecie, co pomaga im w pozyskiwaniu nowych klientów, nie czekaj napisz do nas, wycenimy za darmo projekt specjalnie dla Ciebie i pomożemy Ci go zrealizować. Projektujemy strony internetowe oraz sklepy internetowe w oparciu o znane systemy CMS, oferujemy także pomoc przy edycji szablonów zakupionych pod te systemy.

Responsive web! Czyli strony na urządzenia mobilne

Każde z dostępnego dziś szerokiego spektrum urządzeń (komputer stacjonarny, laptop, tablet, telefon), na których możemy przeglądać strony internetowe, posiada nieco inny interfejs. Istotną kwestią dla właściciela strony oraz potencjalnych jej użytkowników jest zatem, by strona www za każdym razem dopasowała się do nich wszystkich. Taka strona to tzw. strona responsywna, która automatycznie dostosowuje się do danego urządzenia, szybko i przejrzyście wyświetlając kluczowe dla mobilnych użytkowników treści. Sprawia to, że osoby korzystające z urządzeń mobilnych do przeglądania stron internetowych nie tylko nie zniechęcą się już na początku wolno ładującą lub rozpadającą się stroną, ale pozostaną na niej dłużej i z pewnością będą do niej powracać.
Stosowany przez nas responsive web design (płynny design lub RWD) – czyli projektowanie jednej wersji strony w sposób umożliwiający jej przeglądanie na każdym urządzeniu, w każdej rozdzielczości, w poziomie oraz pionie – daje gwarancję, że strona zawsze będzie wyglądała świetnie i będzie skutecznie spełniać swoją funkcję.

Projektujemy i wdrażamy responsywne strony internetowe

Bystrość oraz dbałość o szczegóły.

Projektowanie przez nas strony internetowe posiadają:

Atrakcyjny wygląd

Twoja nowa strona będzie miała zaprojektowany atrakcyjny wygląd, aby pomóc Ci osiągnąć więcej zapytań od klientów. Zbadamy rynek, aby zapewnić stronie wyróżniający się od konkurencji wygląd.

arrow

Czytelną treść

Ponieważ treść jest kluczem do sukcesu witryny, będzie rozplanowana i urządzona w sposób łatwy do odczytania. Będzie posiadać odpowiednie przerwy między liniami i jasne, czytelne czcionki. Będą również dodawane fotografie aby przełamać duże ilości treści.

arrow

System zarządzania treścią

Nasze strony internetowe posiadają elastyczny system zarządzania treścią (CMS), który pozwala na edycję treści witryny, kiedy tylko zechcesz, bez konieczności kontaktu z nami.

arrow

Celne informacje

Istotne informacje takie jak numer telefonu, formularze kontaktowe, podstawowe produkty i usługi będą zlokalizowane w takich obszarach twojej nowej strony www, aby pomóc klientom znaleźć to, czego szukają szybko i sprawnie.

arrow

Dokładne teksty

Podczas budowy nowej strony www, cały czas przeprowadzamy jej testy na wszystkich najnowszych przeglądarkach dla komputerów PC, Mac, IPhone i IPAD.

arrow

Przyjazny kod strony

Kodowanie przez nas strony są zoptymalizowane pod katem wyszukiwarek. Dzięki temu pozycjonowanie strony przebiega sprawniej, a to przekłada się na więcej pierwszych miejsc w wynikach wyszukiwarek.

arrow

Jak zamówić?

Skorzystaj z naszych usług i zbuduj swoją nową stronę razem z naszym zespołem. Aby poznać twoje oczekiwania koniecznie wypełnij brief znajdujący się na podstronie: brief .

Jeśli wolisz w tradycyjny sposób możesz także do nas napisać na adres:
zamowienia@studiodar.pl lub zamówić telefonicznie pod numerem telefonu (33) 443 20 60

Cena nowej strony

Już od 3200,00 netto
responsywne strony internetowe

Przykładowe realizacje

Chcesz zamówić design strony?

Napisz do nas zamowienia@studiodar.pl, zadzwoń +(48) 33 443 20 60

lub