Drukarnia Bielsko
Witamy na naszej stronie internetowej.
Na Podbeskidziu jesteśmy liderem w zakresie projektowania i produkcji materiałów promocyjnych i reklamowych. Specjalizujemy się także w brandingu flot firmowych. Posiadamy własną drukarnię z nowoczesnym parkiem maszynowym.
Poniżej znajdziesz odnośniki do innych naszych marek oraz kanałów social media na których się udzielamy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
www.wraping.pl www.stylowewydruki.pl drukarnia Bielsko
 

Pozycjonowanie stron internetowych

Działania tak bardzo potrzebne
Home / Oferta / Pozycjonowanie stron internetowych

Kilka ważnych informacji

Model rozliczeń

Pozycjonowanie stron ŻywiecZależnie od potrzeb klienta posiadamy kilka wariantów rozliczeniowych.

  • abonament + płatność za pozycje,
  • abonament + płatność za konkretne działania

W przypadku płatności za pozycje opłaty za pozycjonowanie stron pobierane są dopiero w momencie pojawienia się słów kluczowych na czołowych miejscach w danym zakresie miejsc 1-10. Gdy pozycjonowane słowo wypadnie poza ustalony zakres np.: na miejsce 12 – nie pobieramy opłat! Jest to proste i atrakcyjne rozwiązanie.

Zawsze na początku współpracy włączamy kampanię Google AdWords w celu wybrania najważniejszych fraz kluczowych dla Twojej witryny.

Statystyki naszej pracy

Pozycjonowanie stron KatowiceDla każdego klienta udostępniamy panel ze szczegółowymi statystykami odwiedzin strony z którego można dowiedzieć się między innymi z jakiego kraju lub miasta mamy najwięcej odwiedzających.

monitoring pozycji w Google - Stat4SEO
Rzetelne raporty

Pozycjonowanie stron KętyWysyłamy raport z niezależnych programów sprawdzających pozycje które zanotowała strona. Dzięki tym raportom obliczane są należności za pozycjonowanie stron internetowych.

Kosztorys pozycji w Google - Stat4SEO

Pozycjonowanie – co to?

Pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach czyli SEO (ang. Search Engine Optimization). To nic innego jak skuteczna optymalizacja stron i ich rejestracja w wyszukiwarkach, działania promujące serwisy internetowe w wyszukiwarkach. Marketing w wyszukiwarkach czyli SEM (ang. Search Engine Marketing). To nic innego jak ogół działań promocyjnych (kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron www), które mają na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w wynikach (zarówno naturalnych, jak i tych płatnych) na wybrane słowa / frazy kluczowe wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarki. W porównaniu z płatnymi linkami pozycjonowanie strony www to metoda stosunkowo tania.

Pozycjonowanie stron internetowych w Google:

Wyszukiwarka Google działa także na onet.pl oraz interia.pl, czyli mimo że pozycjonujemy strony głównie w Google oraz Bing, wyniki i tak są widoczne w innych wyszukiwarkach! Największy udział na rynku polskim ma wyszukiwarka Google – ponad 90% rynku!

Kampanie reklamowe AdWords

Pay Per Click czyli PPC to reklama płatna za kliknięcie w link. PPC to narzędzie taktyczne, świetnie sprawdza się do błyskawicznych akcji promocyjnych, kampanii okolicznościowych w których liczy się szybkie pozyskanie klienta. Ważnym elementem tej reklamy w internecie są płatność za kliknięcie, czyli nie ponosisz żadnych kosztów za wyświetlenie reklamy tekstowej, płacisz dopiero po kliknięciu w link.

Zalety pozycjonowania w wyszukiwarkach

Wysokie pozycje w wyszukiwarkach takich jak google, bing, onet, wp – przekładają się na większy ruch na witrynie, co za tym idzie wzrasta sprzedaż produktu czy danych usług. Jednak pozycjonowanie stron internetowych to tylko początek zwiększania sprzedaży, bo gdy osiągniemy wysokie miejsca trzeba o nie dbać i nie zaprzestawać wyłącznie na osiągniętych wynikach. W dużym skrócie co daje pozycjonowanie stron internetowych:

Pozycjonowanie stron internetowych Bielsko

  • wzrostu oglądalności witryny, co przełoży się na wzrost sprzedaży,
  • zwiększenie wysokiej jakości ruchu,
  • podniesienie rozpoznawalności marki,
  • dzięki pozycjonowaniu zyskasz przewagę nad konkurencją,
  • pozycjonowanie przyczynia się do działania promocyjnego firmy,
  • pozycjonowanie stwarza pozytywny wizerunek firmy,
  • zwiększenie częstotliwości zakupów w sklepach internetowych.

Handel elektroniczny jest stale rozwijającym się rynkiem. Eksperci spodziewają się, że sprzedaż w internecie wzrośnie z 335 miliardów dolarów z roku 2015 r. Do ponad 523 miliardów dolarów w 2020 r. Ze względu na rosnącą konkurencję, strony internetowe wymagają SEO, aby budować uznanie marki i odnosić sukces.


Pomóż także swojej witrynie lub sklepowi internetowemu

Jak zamówić?

Skorzystaj z naszych usług i zbuduj swoją markę oraz jej widoczność w sieci razem z nami. Wyślij nam wstępną listę słów kluczowych na podstawie której dokonamy analizy i strategi działań.

Jeśli masz pytania możesz napisać do nas na adres: poczta@studiodar.pl lub porozmawiać z nami telefonicznie pod numerem telefonu (33) 443 20 60

Minimalny budżet

Już od 290,00 netto /mc.
marketing bielsko

Wysiłki naszego zespołu przyczyniły się do wzrostu nie jednej już marki, pomożemy i Tobie

Napisz do nas poczta@studiodar.pl, zadzwoń +(48) 33 443 20 60